Karolina Dunin-Skrzydelska
Kandydatka do Rady Miejskiej
pozycja 8
Okręg 3

Poznajmy się bliżej

Mam 40 lat i od ośmiu lat z radością mieszkam w Żernikach Wrocławskich, gdzie tworzę ciepłydom razem z mężem i naszymi dwójką dzieci. Moja edukacja na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu pozwoliła mi rozwijać pasje, które stały się fundamentem mojej zawodowej ścieżki – dziś prowadzę własną działalność gospodarczą, która pozwala mi łączyć życie zawodowe z osobistymi zainteresowaniami. Jestem głęboko związana z przyrodą, turystyką i sportem, co nie tylko stanowi źródło mojej energii. Pragnę wykorzystać moje doświadczenie i zaangażowanie przyczyniając się do poprawy jakości życia w naszej miejscowości. Wierzę, że poprzez wspólne działania możemy uczynić Żerniki jeszcze lepszym miejscem do życia, gdzie harmonia z przyrodą, aktywność fizyczna i dostęp do zielonych przestrzeni staną się codziennością dla wszystkich mieszkańców. Proszę Państwa o głos 7 kwietnia, razem zadbajmy o gminę Siechnice

Moje priorytety

  • Poprawa infrastruktury sportowo-rekreacyjnej dostępnej dla dzieci i młodzieży
  • Programy edukacyjno-profilaktyczne zapobiegające patologią społecznym i zwiększające bezpieczeństwo.
  • Rozbudowa szkoły w Żernikach Wr. dla większego komfortu nauczania, spożywania posiłków i spędzania czasu w świetlicy.
  • Budowa i modernizacja dróg według przejrzystych zasad. • Pełne skanalizowanie Żernikich Wr.

Gmina FairPlay
Poznajmy się bliżej

Poznaj ludzi, którym zależy na Gminie Siechnice!

Poznaj
Nasz program

Transparentność jest dla nas bardzo istotna. Poznaj nasze główne obszary działania.

Wizja Gminy Siechnice 2024

W następnych latach Gmina Siechnice będzie gminą nastawioną na współpracę z mieszkańcami oraz dostarczającą usługi publiczne o najwyższej jakości. (…)

Gmina w telefonie

Stworzymy aplikację mieszkańca posiadającą wiele funkcji w jednym miejscu (…)

Transport publiczny i drogi

Stworzymy zintegrowaną 15-minutową komunikację publiczną, co 15 minut do Wrocławia (…)