Dominik Kaczmar
Kandydat do Rady Miejskiej
pozycja 10
Okręg 3

Poznajmy się bliżej

Zawodowo jestem kierownikiem ds. badawczo-rozwojowych w międzynarodowej firmie telekomunikacyjnej, gdzie współpracuję w wielokulturowym środowisku i stykam się z najnowszymi technologiami. Ukończyłem politechnikę i dwa kierunki studiów podyplomowych z Zarządzania Projektami we Wrocławiu i Warszawie (studia MBA). Kandyduje do Rady Miejskiej ponieważ dostrzegam realne problemy, które trzeba naprawić – ilość miejsc w szkole i przedszkolach, brak możliwości podłączania się do sieci wodociągowej i słaba jakość wody w Iwinach i Żernikach Wrocławskich. Interweniowałem w momencie przebudowy ul. Buforowej broniąc interesów mieszkańców nowej części Iwin, gdzie dzięki wsparciu dewelopera powstał łącznik do ul. Granicznej. Składałem petycję w sprawie dofinansowania do posiłków w przedszkolu „Wedanek” w Żernikach Wrocławskich oraz o stworzenie placu zabaw, który powstał przy ul. Św. Rity. Uczestniczyłem w zebraniach Rady Sołeckiej i współorganizowałem festyn wiejski w Iwinach. Swoje doświadczenie i konsekwencję w działaniu chciałbym wykorzystać w Radzie Miejskiej i pomóc nam mieszkańcom, którzy wiążą swoją przyszłość z naszą gminą. Liczę na Państwa głosy i zaufanie.

Moje priorytety

  • Poprawa infrastruktury i jakości wody w Iwinach i Żernikach Wrocławskich,
  • Wsparcie klubów sportowych
  • Rozbudowa szkoły w Żernikach Wrocławskich,
  • Zerówka i szkoła w Iwinach, tereny pod przedszkola i żłobki,
  • Inwestycje w mniejszych miejscowościach gminy (tereny zielone i rekreacyjne dla ulic Św. Rity, Św. Judy Tadeusza i Św. Jacka w Iwinach),
  • Dostęp do przystanku kolejowego Iwiny-Jagodno (budowa drogi do przystanku, wiat rowerowych)
  • Dokończenie budowy ul. Polnej w Iwinach.

Gmina FairPlay
Poznajmy się bliżej

Poznaj ludzi, którym zależy na Gminie Siechnice!

Poznaj
Nasz program

Transparentność jest dla nas bardzo istotna. Poznaj nasze główne obszary działania.

Wizja Gminy Siechnice 2024

W następnych latach Gmina Siechnice będzie gminą nastawioną na współpracę z mieszkańcami oraz dostarczającą usługi publiczne o najwyższej jakości. (…)

Gmina w telefonie

Stworzymy aplikację mieszkańca posiadającą wiele funkcji w jednym miejscu (…)

Transport publiczny i drogi

Stworzymy zintegrowaną 15-minutową komunikację publiczną, co 15 minut do Wrocławia (…)