Agnieszka Dudek-Bochnak
Kandydatka do Rady Miejskiej
pozycja 8
Okręg 1

Poznajmy się bliżej

Mieszkam i pracuję w Siechnicach od 12 lat. Jako dojrzała kobieta, szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci, chcę mieć realny wpływ na to, co dzieje się w naszej Gminie. Na co dzień prowadzę działalność gospodarczą w branży beauty, dzięki czemu każdego dnia mam możliwość rozmawiać z Wami o problemach i sprawach dotyczących naszej Gminy. Praca w samorządzie nie jest mi obca, ponieważ była już obecna w moim życiu, dlatego chcę kontynuować tę misję w gminie Siechnice. Od wielu lat angażuję się aktywnie w inicjatywy charytatywne, skupiając się zwłaszcza na pomocy osobom niepełnosprawnym i potrzebującym oraz wsparciu dla zwierząt. Uważam, że każdy gest wsparcia może mieć istotny wpływ na los innych. Lubię kontakt z ludźmi, wyznaje zasadę kompromisu, zdanie każdego jest ważne i godne uwagi. Posiadam umiejętność współpracy, jestem sumienna i potrafię słuchać, a dodając do tego poczucie humoru, nawet najtrudniejszy problem najczęściej udaje mi się pomyślnie rozwiązać. Proszę o Państwa głos. Obiecuję, że zajmę się sprawami naszej Społeczności, gdyż ta Społeczność to także ja i moja rodzina.

Moje priorytety

  • Pomoc osobom niepełnosprawnym oraz w trudnej sytuacji życiowej.
  • Podniesienie jakości i rozwój infrastruktury rekreacyjnej dla młodzieży i osób starszych, poprzez stworzenie odpowiednich miejsc.
  • Budowa i modernizacja infrastruktury dojazdowej do nowych osiedli i domów.
  • Stworzenie przestrzeni dla swobodnego wyprowadzania psów, dbając o higienę ich wyprowadzania, aby podnieść jakość życia mieszkańców i ich zwierząt.
  • Poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez wprowadzenie odpowiednich ograniczeń.
  • Współdecydowanie mieszkańców w działaniach kulturalnych poprzez wybór repertuaru, oprawy muzycznej uroczystości w naszej gminie.

Gmina FairPlay
Poznajmy się bliżej

Poznaj ludzi, którym zależy na Gminie Siechnice!

Poznaj
Nasz program

Transparentność jest dla nas bardzo istotna. Poznaj nasze główne obszary działania.

Wizja Gminy Siechnice 2024

W następnych latach Gmina Siechnice będzie gminą nastawioną na współpracę z mieszkańcami oraz dostarczającą usługi publiczne o najwyższej jakości. (…)

Gmina w telefonie

Stworzymy aplikację mieszkańca posiadającą wiele funkcji w jednym miejscu (…)

Transport publiczny i drogi

Stworzymy zintegrowaną 15-minutową komunikację publiczną, co 15 minut do Wrocławia (…)